کالا 48 - فروشگاه اینترنتی شکلات و قهوه

-

09125137428

Alitea Ginger Classic Tea 30Sachets 3 In 1

شیر چای علی تی زنجبیلی

شیر چای علی تی زنجبیلی 30 عددی

(امتیاز: 4.2)

برند: علی کافه

شیر چای علی تی زنجبیلی 30 عددی ساخت کشور مالزی است. شیر چای علی تی زنجبیلی حاوی عصاره فرآوری شده چای ، پودر خامه غیر لبنی ، پودر زنجبیل تازه و شکر پودر شده است.

وضعیت: اتمام موجودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع کالا
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شیر چای علی تی زنجبیلی


شیر چای علی تی زنجبیلی ترکیبی از عصاره برگ های چای انگلیسی قرمز ، کرم ، شکر و پودر زنجبیل تازه است. شیر چای علی تی برای زمانی طراحی شده که شما قصد دارید به سرعت یک نوشیدنی داغ و خوشمزه تهیه کنید که هم عطر آن فضای اتاق را پر می کند و هم طعم آن بی نظیر است. 

چای لاته علی کافه زنجبیلی ترکیبی فوری است از همان شیر چای معروف انگلیسی ها که اضافه کردن شیر به چای باعث می شود آن تلخی و تیزی چای گرفته شود و برای دادن مزه و طعم بهتر به آن پودر زنجبیل تازه ، خامه و شکر نیز اضافه شده است. 

قطعاً اولین چیزی که بعد از تهیه یک فنجان شیر چای علی تی جلب توجه می کند عطر بی نظیر این شیر چای است که فضای خود را فرا می گیرد. این ترکیب شیرینی بسیار به اندازه ای دارد ، طعم آن بسیار نرم و لطیف است و زنجبیل موجود در آن طعم شیر چای علی تی را بسیار ملیح و دلپذیر کرده است. پودر زنجبیل موجود در ترکیب شیر چای علی تی زنجبیلی خاصیت های فراوانی نیز به این شیر چای طبیعی اضافه نموده است.

برای تهیه یک فنجان شیر چای علی تی زنجبیلی کافی است محتویات یک ساشه شیر چای علی تی زنجبیلی را درون یک فنجان ریخته و به آن به میزان 180 الی 200 میلی لیتر آب با دمای 80 الی 90 درجه سانتی گراد اضافه کنید و نوش جان کنید . نتیجه این ترکیب خوشمزه نه تلخ ، نه شیرین و نه بی مزه است . یک ترکیب ملو و عالی برای بازیابی انرژی از دست رفته پایان روز و یا برای شروع یک روز پر انرژی است.

شیر چای علی تی زنجبیلی حاوی 30 ساشه جداگانه است هر کدام به وزن 20 گرم بسته بندی شده اند. 

 

وزن 600 گرم
کشور مبداً سازنده مالزی
تاریخ انقضاء 12 ماه
نوع بسته بندی پلاستیک نرم
مواد اصلی تشکیل دهنده شیر چای علی تی زنجبیلی حاوی عصاره چای ، پودر خامه ، پودر زنجبیل تازه و شکر
روش مصرف محتویات یک ساشه شیر چای علی تی را در یک لیوان آب با دمای 90 درجه سانتی گراد حل و نوش جان کنید
طعم شیرین

استفاده از محتویات و مطالب سایت کالا48 فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق برای این فروشگاه اینترنتی محفوظ است