کالا 48 - فروشگاه اینترنتی شکلات و قهوه

-

09125137428

STARBUCKS COLOMBIA NARINO 250g

قهوه استارباکس کلمبیا نارینو

دانه قهوه استارباکس کلمبیا نارینو مدیوم رست 250 گرمی

(امتیاز: 4.2)

برند: استارباکس

دانه قهوه استارباکس کلمبیا نارینو مدیوم رست 250 گرمی محصولی از قهوه های عربیکای خالص 100 درصد جمع آوری شده از ارتفاعات نارینو کشور کلمبیا است .

وضعیت: اتمام موجودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع کالا
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه قهوه استارباکس کلمبیا نارینو


قهوه استارباکس کلمبیا نارینو  در ارتفاعات بیش از 7500 فوت(2200 متری) نسبت به سطح دریاهای آزاد در کشور کلمبیا در منطقه ای کوهستانی به نام نارینو تهیه می شود . این قهوه استارباکس بصورت دانه در بسته بندی موجود است و برای دم کردن آن نیاز است که ابتدا آنرا آسیب نمایید. با توجه به کوهستانی بودن محل رشد دانه های قهوه استارباکس رشد گیاهان به کندی صورت می گیرد و همین موضوع باعث با کیفیت تر شدن و خالص شدن دانه های قهوه نارینو می شود. 

این قهوه استارباکس عطر و طعم نسبتاً متوسطی دارد و ته مزه آن نیز اسیدیته یا ترشی بسیار ملایمی به همراه دارد ، اما مزه غالب قهوه استارباکس کلمبیا نارینو مدیوم رست گردویی است و برای اضافه کردن عصاره گردو از تکنولوژی بسیار خاصی استفاده شده است. 

قهوه استارباکس کلمبیا نارینو مدیوم رست اصالتاً ساخت کشور آمریکا است ، البته محصولات موجود در ایران بعضاً ساخت کشور های اروپایی نیز می توانند باشند. 

با توجه به کافئین موجود در قهوه استارباکس کلمبیا نارینو مدیوم رست بهتر است این قهوه ابتدای صبح یا در هنگام غروب استفاده شود. 

بهترین روش تهیه قهوه استارباکس کلمبیا نارینو مدیوم رست استفاده از دستگاه قهوه ساز یا فرنچ پرس است که با توجه به اینکه این قهوه طعمی ملایم دارد می توانید کمی کافی میت یا شیر به آن اضافه کنید یا حتی می توانید جداگانه و فقط با کمی شکر نوش جان فرمایید.

وزن 250 گرم
کشور مبداً سازنده آمریکا
تاریخ انقضاء 12 ماه
نوع بسته بندی پلاستیک نرم
مواد اصلی تشکیل دهنده دانه قهوه استارباکس کلمبیا نارینو - 100 درصد عربیکا خالص
سایر توضیحات برای تهیه و دم کردن دانه قهوه استارباکس کلمبیا نارینو نیاز به دستگاه آسیاب است
روش مصرف دستگاه قهوه ساز ، فرنج پرس
طعم تلخی متوسط
نوع رست قهوه ای(مدیوم)
نوع دانه قهوه عربیکا

استفاده از محتویات و مطالب سایت کالا48 فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق برای این فروشگاه اینترنتی محفوظ است