کالا 48 - فروشگاه اینترنتی شکلات و قهوه

-

09125137428

Milka White Chocolate 100g

شکلات سفید میلکا 100 گرمی

(امتیاز: 4.2)

برند: میلکا

شکلات سفید میلکا محصول یکی از بهترین کارخانه های شکلات سازی دنیا واقع در سوییس با طعمی خاص و شیرین محصولی بسیار مناسب برای افرادیست که طعم شکلات تلخ را دوست ندارند.تشکیل شده از شکر، کره کاکائو، شیر خشک، آب پنیر، چربی شیر، لسیتین سویا، طعم مصنوعی. حاوی شیر و سویا که البته طعم غالب آن شیر و کره است بطوریکه پس از باز کردن بسته آن بوی شیر و کره هم زده به مشام می رسد.

وضعیت: اتمام موجودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع کالا
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شکلات سفید میلکا 100 گرمی


همه عاشقان شکلات سفید میدانند که پیدا کردن یک شکلات سفید با طعم مناسب و میزان شیرینی به اندازه بسیار کار دشواری است، شکلاتی که به مرور زمان طعم و کیفیتش خود را حفظ کند، در این بین اما شکلات سفید میلکا با طعم خیلی شفاف و شیری خود با شیرینی اندازه بسیار محصوله مناسبی خواهد بود. شکلات سفید میلکا برای صبحانه ، ناهار و شام بسیار مناسب است و همینطور بعنوان یک میان وعده خوب به همراه چای طعم بسیار خوبی دارد. شیر موجود در این محصول 100 درصد از دامداریهای کوههای آلپاین جمع آوری می شود. شکلات سفید میلکا برای عاشقان شکلات سفید یکی از بهترین انتخاب ها است و حتی افرادی که طرفدار جدی شکلات سفید نیستند از طعم خاصِ عالی آن راضی بوده اند . مزه شکلات سفید میلکا در دهان دقیقاً شبیه شیر محلی که کمی به آن شکر اضافه کرده باشند است و ته مزه کرمی دارد و با توجه شیر موجود در این محصول قطعاً گزینه بسیار مناسبی برای کودکان یا بزرگسالانی که تمایلی به مصرف شیر ندارند و همه مواد مغزی درون شیر رو شامل می شود و  با توجه به اینکه به آن سویا هم اضافه شده گزینه مناسبی برای افراد گیاه خوار خواهد. همچنین با مصرف شکلات سفید میلکا انرژی مورد نیاز روزانه بدن تا حدود زیادی تامین می شود . 
این محصول در بسته بندی استاندارد 100 گرمی کارخانه میلکا وارد بازار فروش می شود و محصول موجود در سایت کالا48 هم از همین نوع است. بسته محصول بسیار شیک و در یک لایه آسان بازشو که با تکنولوژی خاصی بسته بندی می شود و این موضوع باعث خواهد شد طعم شکلات کاملاً حفظ و بعد از باز شدن بسته بندی عطر شیر طبیعی به مشام می رسد . نرخ ذوب شدن شکلات سفید میلکا در دهان بسیار مناسب است، طوریکه نه مانند پشمک در دهان آب می شود و نه  به مدت طولانی مانند آبنبات در دهان باقی بماند. البته نسبت به بعضی محصولات میلکا نرخ آب شدن کندتری در دهان دارد و همینطور به دلیل طبیعی بودن مواد تشکیل دهنده، این محصول میزان چسبندگی آن به دندانها بسیار کم است. این محصول در دسته شکلاتهای با طعم ماندگار و قوی دسته بندی می شود و برای افرادی که طعم شیرینی و شیر را بطور همزمان می پسند بسیار مناسب و پس از مصرف آن تا دقایقی طعم کره آن در دهان باقی می ماند و جایگزین خیلی مناسبیه برای قند طبیعی در کنار چای و دمنوش است.
افراد بسیاری هستند که به طعم شکلات سفید علاقه ای ندارند اما قطعاً با خرید و مصرف این محصول از سایت کالا48 نظرشان نسبت به شکلات سفید برای همیشه تغییر خواهد کرد که البته با قیمت مناسبه آن برای عاشقان شکلات سفید بسیار گزینه مناسبی است و به نظر بسیاری از عاشقانه شکلات تنها مشکل این محصول در اینه که پس از اتمام یک بسته از آن فردای آن روز هم باید یک بسته دیگر داشته باشید.
شکلات سفید میلکا تشکیل شده از حداقل 18 درصد شیر طبیعی و 30 درصد کاکائو سفیداست و مابقی آن سایر موارد که البته برخی اوقات کمی گندم و یا سایر غلات برای طعم دادن به آن نیز در محصول وجود دارد . هر بسته 100 گرم وزن دارد و شامل 16 تیکه چسبیده بهم است که البته جدا کردن آنها از یکدیگر بر خلاف برخی از شکلاتهای به این سبک بسیار ساده تر است. شکلات سفید میلکا باید دور از گرما و دمای طبیعی اتاق و در جای خشک نگهداری شود.

استفاده از محتویات و مطالب سایت کالا48 فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق برای این فروشگاه اینترنتی محفوظ است