کالا 48 - فروشگاه اینترنتی شکلات و قهوه

-

09125137428

After Eight Nestle Collectible Tin 400g

شکلات افتر ایت جعبه فلزی

شکلات کادویی افتر ایت تلخ جعبه فلزی 400 گرمی دو بسته 200 گرمی

(امتیاز: 4.2)

برند: افترایت

شکلات کادویی افتر ایت تلخ جعبه فلزی 400 گرمییکی از محصولاتپرطرفردار کارخانه شکلات سازی نستله است ، با توجه به کیفیت مواد به کار برده شده در این محصول مخصوصاً کیفیت شکلات تلخ موجود در آن این محصول از مزایای بسیار زیادی برخوردار است.

شکلات افترایت

وضعیت: اتمام موجودی


خرید آسان و مطمئن
ارسال سریع کالا
امکان خرید حضوری

کالاهای مشابه شکلات افتر ایت جعبه فلزی


شکلات تلخ افتر ایتAfter Eight با طعم نعناء اصالتا محصول کشور انگلستان است که البته در سال 1988 توسط شرکت نستله خرید شده است و به عنوان یکی از زیرمجموعه های این هلدینگ فعالیت میکند.

شکلات افتر ایت و طعم بی نظیر آن توسط بران سولیت بنیانگذاری شده است. وی در سال 1938 در نیویورک متولد شد و به دلیل کمبود شکر در زمان جنگ عطش وی به شیرینجات افزایش پیدا کرده بود . در سال 1954 در حالی که تنها 15 سال داشت وارد کارخانه شکلات سازی راون تری شد و بر اثر شانس خود به بخش محصولات کرم دار انتقال پیدا کرد و به دلیل اشتیاق فراوان به کار و خلاقیت خود مورد توجه مدیر بخش قرار گرفت. او در کمتر از 10 سال به ریاست بخش تحقیقات در مورد طعم های شکلات منصوب شد . او از همان ابتدا به دنبال روشی بود تا بتواند فلفل قرمز را درون شکلات تلخ قرار دهد و پس از بارها آزمایش نتیجه آن شکلات افتر ایت نعنایی شد. وی در سال 2013 پس سالها تلاش برای گسترش نام افتر ایت فوت نمود که به همین مناسب مراسم ویژه ای در شهر نیویورک برای وی برگزار شد.

یکی از طرفداران پروپا قرص این شکلات ملکه الیزابت بریتانیای کبیر است و یک نقطه عطف در تولید این شکلات بسته بندی خلاقانه این محصول بوده است.در ابتدای راهیابی برند افتر ایت به بازار سازندگان این شکلات چند اشتباه تبلیغاتی مرتکب شدند. برای نمونه اولین تبلیغات این شکلات تصویر زنی را به نمایش میگذاشت که در حال خوردن یک تیکه ویفر شکلاتی افتر ایت در منزل خود است ، تصویری که با توجه به وضعیت فمنیستی آن زمان جامعه اروپایی خاطره خوبی بر ذهن جامعه روشنفکر جامعه بر جای نمی گذاشت.در چندین تبلیغ اولیه شکلات افتر ایت که در مجلات به ثبت رسید زنان را در طبقه پایین تر و جایگاه آنها را در خانه و در حال غذا درست کردن و خوردن شکلات نشان می داد که با توجه به استاندارد های امروز جهانی به هیچ عنوان مورد پذیرش نبوده است.

اما از سال 1976 به بعد به مرور زمان تبلیغات این شکلات تغییرات عمده ای پیدا کرد و در تبلیغات خود به جای استفاده از چهره بانوان از رنگ سبز و نعنایی که به شکل امروزی آن می شناسیم استفاده نمود که البته این رنگ هم الهام گرفته از ساعتی بود که در اتاقی بود که در محیط کارخانه رون تری نصب شده و به همین رنگ بود که البته به طور مرموزی در سال 1980 ناپدید شد.

کارخانه روون تری( کارخانه مادر شکلات افتر ایت) در سال 1862 توسط اسحاق روون تری تاسیس و در سال 1969 با کارخانه میکنتاش ادغام شده است و در نهایت در سال 1988 توسط کمپانی بزرگ نستله Nestle خریداری شده است . در حال حاضر محصولات  متنوع این کارخانه شکلات سازی به شکل های شکلات تلخ ، کادویی و پذیرایی در سایت کالا48 جهت عرضه به شما عزیزان موجود است.

استفاده از محتویات و مطالب سایت کالا48 فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق برای این فروشگاه اینترنتی محفوظ است